Międzynarodowy kurs robotyki chirurgicznej dla lekarzy chirurgów

Szpital na Klinach jako pierwszy szpital w Polsce realizuje otwarty program szkoleń dla lekarzy w zakresie technik robotycznych. Już 30 sierpnia rusza kolejna edycja programu szkoleniowego dla lekarzy chirurgów w zakresie zabiegów wykonywanych przy wsparciu robota chirurgicznego.

contact header

Kurs obejmuje część teoretyczną oraz praktyczną polegającą na pracy na pierwszym w Polsce symulatorze  do wirtualnych treningów jak i trenażerach. Dodatkowo każdemu uczestnikowi kursu oferujemy możliwość osobistego uczestnictwa i obserwowania zabiegu operacyjnego wykonywanego metodą robotyczną. Kurs kończy egzamin sprawdzający nabyte umiejętności praktyczne oraz test z wiedzy teoretycznej.

Szczegóły kursu

Wykładowca kursu: prof. Tomasz Rogula – specjalista chirurgii metabolicznej, bariatrycznej, laparoskopowej, robotowej i ogólnej.

Termin szkolenia: 30.08-01.09.2019 r. (dostępne są również inne terminy)

Miejsce szkolenia: Szpital na Klinach, Kraków, ul. Kostrzewskiego 47.

Dla kogo: lekarze chirurdzy oraz lekarze rezydenci w trakcie specjalizacji

Jak się zapisać:  zgłoszenia należy kierować do Asystentki Kierownika Kursu: Pani Kamili Krawczuk
telefon: 785 053 200
kamila.krawczuk@neohospital.pl