Szpital na Klinach – NAJBLIŻEJ PACJENTÓW

Nowoczesny szpital XXI wieku to sprawne i twórcze połączenie dwóch podstaw: ludzi i technologii. Należący do Grupy NEO HOSPITAL Szpital na Klinach łączy lekarzy specjalistów z wysokiej jakości sprzętem budując efektywny i przyjazny pacjentowi ośrodek medyczny.

Ale to coś więcej. Szpital na Klinach powstał z przekonania, że troska o zdrowie, poczucie komfortu i bezpieczeństwa pacjenta to najważniejsze wartości. Szpital tworzy 200-osobowy zespół specjalistów i lekarzy, z doświadczeniem zdobytym w polskich i zagranicznych ośrodkach. Oferuje opiekę medyczną na poziomie ambulatoryjnym, diagnostycznym i zabiegowym m.in. w zakresie ginekologii, urologii, ortopedii i chirurgii: ogólnej, naczyniowej, onkologicznej oraz chirurgii plastycznej.