O poradni ortopedycznej

W ramach poradni ortopedycznej zapewniamy kompleksowe usługi diagnostyczne, leczenie zachowawcze, kwalifikację do zabiegów operacyjnych jak również możliwość wykonania operacji w naszym szpitalu. Zajmujemy się rozpoznawaniem i leczeniem wad rozwojowych, nabytych zniekształceń i zaburzeń czynności narządu ruchu w tym m.in. schorzeń oraz urazów, zmian zapalnych, zwyrodnień, zespołów bólowych, zwichnięć, złamań, skręceń oraz stłuczeń.

Gwarantujemy kompleksową opiekę pacjentom wymagających interwencyjnej terapii ortopedycznej. W ramach oddziału zabiegowego realizujemy nowoczesne procedury artroskopowe kolana, barku, łokcia czy stawu skokowego, a także skomplikowane zabiegi naprawcze kości i stawów. Wykwalifikowany zespół lekarski posiada duże doświadczenie w zakładaniu sztucznych stawów biodrowych i kolanowych (pierwotne i rewizyjne endoprotezoplastyki stawów), przeprowadza operacyjne leczenie złamań i innych urazów a także wrodzonych i nabytych wad narządów ruchu.

W poradni przyjmowani są również pacjenci po przebytych operacjach i zabiegach ortopedycznych w ramach kontynuacji lub kontroli przebiegu zastosowanego leczenia. Nasi lekarze  specjalizują się również w zapobieganiu i korekcji wad postawy jak i w  przywracaniu prawidłowych czynności narządu ruchu.

Leczone choroby

Zakres wykonywanych badań i zabiegów

  • konsultacje ortopedyczne
  • blokady
  • punkcje
  • iniekcje dostawowe
  • USG

Zabiegi wykonywane w naszym szpitalu

 

Naszą kadrę tworzą światowej klasy specjaliści

Postawiliśmy na grono wybitnych specjalistów, których doświadczenie i profesjonalizm budują rangę tego miejsca. Dowiedz się więcej o naszych poradniach i kadrze medycznej.

dr n. med.
Aleksander Winiarski
Ortopeda
dr n. med. 
Waldemar Gołda
Ortopeda
dr n. med.
Roman Miller
Ortopeda
dr n. med.
Andrzej Smętkowski
Ortopeda
dr n. med.
Maciej Stala
Ortopeda
dr n. med.
Łukasz Kawik
Ortopeda
lek. med.
Amadeusz Skiba
Ortopeda
lek. med.
Wojciech Piwek
Ortopeda