łóżko
Pokoje pacjentów na oddziale zabiegowym

Wszystkie pomieszczenia przeznaczone dla Pacjentów charakteryzują się wysoką jakością wykończenia wnętrz, ergonomią użytkowania i estetyką. Wygodne, jedno i dwuosobowe pokoje Szpitala na Klinach zapewniają Pacjentom odpowiedni odpoczynek po zabiegach medycznych, a także pozwalają na redukcję stresu związanego z hospitalizacją. Każdy pokój posiada dostęp do TV i WiFi oraz indywidualnych systemów przywoławczych.

łóżko
Pokoje pacjentek na oddziale ginekologiczno-położniczym

Pokoje pacjentek na oddziale położniczym są jedno lub dwuosobowe w pełni klimatyzowane, wyposażone w łóżka elektryczne, panele nadłóżkowe, systemy przywoławcze, TV i WiFi. Przy każdej sali znajduje się łazienka z prysznicem.

sala operacyjna
Sale operacyjne i wykorzystywane techniki operacyjne

Gwarancję bezpieczeństwa pacjentów poddawanym zabiegom i operacjom, stanowi blok operacyjny z dwoma salami operacyjnymi wyposażonymi i dedykowanymi do wyodrębnionych rodzajów zabiegów. Sale operacyjne zbudowane zostały z wysoce antyseptycznych materiałów, pozwalających na zminimalizowanie ryzyka zakażeń szpitalnych.

jedzenie
Wyżywienie

Szpital na Klinach zapewnia swoim pacjentom trzy pełne posiłki dziennie. Posiłki opracowywane są przez dietetyka, zgodnie z ogólnie przyjętymi standardami żywienia. Stosowane normy zapewniają hospitalizowanym osobom pełnowartościowe i smaczne jedzenie a pacjenci, którzy wymagają indywidualnego podejścia otrzymują posiłki uwzględniające określoną dietę lub zalecenia lekarza prowadzącego.

parking
Parking

Na terenie Szpitala znajduje się bezpłatny parking dla pacjentów i ich gości.

bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo pacjentów

Nowoczesny system monitoringu zapewnia naszym pacjentom bezpieczeństwo a personelowi pełną kontrolę nad postępem i przebiegiem leczenia.

czystość
Czystość i porządek

Czystość, porządek i higiena to kwestie niezmiernie ważne w naszym szpitalu, dlatego ze szczególną starannością kadra medyczna oraz personel pomocniczy dbają o higienę i nieskazitelną czystość wszystkich pomieszczeń szpitalnych.

Rzeczy osobiste i wartościowe

Rzeczy osobiste i wartościowe Pacjenci mogą oddać do depozytu szpitalnego. Za rzeczy wartościowe nie pozostawione w depozycie szpital nie ponosi odpowiedzialności.