Dla kogo?

Na konsultacje online zapraszamy wszystkie Panie, u których istnieje podejrzenie nowotworu szyjki macicy jak i te, u których już zdiagnozowano chorobę nowotworową. Porada ginekologiczna online to bardzo wygodny dla pacjentek sposób uzyskania profesjonalnych informacji na różnym etapie diagnozy, również tych dotyczących możliwych sposobów chirurgicznego leczenia tego schorzenia. Do konsultacji zapraszamy także Panie, które mają wątpliwości czy postawiona diagnoza jest kompletna i chciałby dowiedzieć się więcej o pogłębieniu diagnostyki.

Na czym polega konsultacja online u lekarza ginekologa

Dzięki poradzie każda kobieta, niezależnie od miejsca swojego zamieszkania ma możliwość odbycia zdalnej konsultacji i omówienia swojego przypadku z lekarzem ginekologiem, posiadającym kilkunastoletnie doświadczenie kliniczne. Aby porada była jak najbardziej kompleksowa wszystkie zainteresowanie Panie prosimy o przesłanie drogą elektroniczną skanów/kopii aktualnych wyników badań takich jak m.in.: wynik cytologii, aktualne wyniki badań histopatologicznych, opisów badań: tomografii komputerowej miednicy oraz jamy brzusznej, USG jamy brzusznej oraz RTG klatki piersiowej. Wyniki badań można wysłać w bardzo łatwy sposób korzystając z formularza zgłoszeniowego znajdującego się na naszej stronie www. Termin konsultacji ustalony zostanie do 7 dniu od momentu wysłania zgłoszenia. O terminie poinformuje Panie Indywidualny Opiekun Pacjenta wysyłając taką informację drogą mailową. Lekarz ginekolog na podstawie analizy przesłanych wyników badań, podczas rozmowy telefonicznej udzieli Paniom wstępnej porady w ramach, które będzie możliwość uzyskania informacji o możliwych sposobach leczenia, w tym również chirurgicznego z wykorzystaniem technik mało inwazyjnych takich jak laparoskopia czy system robotyczny, w sytuacji kiedy stan pacjentki pozwala na ich wykorzystanie.

Konsultacja online krok po kroku

 

konsultacje rak szyjki macicy

Z kim będą Państwo rozmawiać?

Konsultacji udziela dr n.med. Krzysztof Mawlichanów – ginekolog, specjalizujący się w małoinwazyjnych operacjach takich jak laparoskopia w chirurgicznym leczeniu raka szyjki macicy i trzonu macicy. Doktor Krzysztof Mawlichanów jest Kierownikiem Oddziału Klinicznego Ginekologii Onkologicznej w Szpitalu na Klinach. Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej, który swoje doświadczenie zdobywał m.in. w Szpitalu im. L. Rydygiera w Krakowie jako Starszy Asystent Oddziału Ginekologii , Położnictwa z Ginekologią Onkologiczną, Szpitalu w Brzesku gdzie pełnił funkcje Lekarza Kierującego Oddziałem Ginekologiczno- Położniczym z Pododdziałem Noworodkowym, czy w „Szpitalu na Siemiradzkiego” im. dr Czerwiakowskiego w Krakowie. Doktor Krzysztof Mawlichanów posiada wieloletnie doświadczenie kliniczne w wykorzystaniu chirurgii minimalnie inwazyjnej w zakresie onkologii ginekologicznej (rak: szyjki macicy, endometrium, jajnika) oraz schorzeń ginekologicznych takich jak endometrioza, mięśniaki macicy czy torbiele jajników.

dr nmed krzysztof mawlichanow

Wypełnij formularz konsultacji

Wypełnij poniższy formularz, skontaktuje się z Tobą opiekun pacjenta i ustali wszystkie szczegóły konsultacji z lekarzem ginekologiem.

Jeżeli chcesz, możesz załączyć kopie swoich wyników badań. Nie jest to wymagane ale znacząco pomoże lekarzowi w ocenie Twojego stanu zdrowia.