Dla kogo?

Na bezpłatne konsultacje online zapraszamy wszystkie Panie, u których istnieje podejrzenie nowotworu szyjki macicy jak i te, u których już zdiagnozowano chorobę nowotworową. Porada ginekologiczna online to bardzo wygodny dla pacjentek sposób uzyskania profesjonalnych informacji na różnym etapie diagnozy, również tych dotyczących możliwych sposobów chirurgicznego leczenia tego schorzenia. Do konsultacji zapraszamy także Panie, które mają wątpliwości czy postawiona diagnoza jest kompletna i chciałby dowiedzieć się więcej o pogłębieniu diagnostyki.

Na czym polega konsultacja online u lekarza ginekologa

Dzięki bezpłatnej poradzie każda kobieta, niezależnie od miejsca swojego zamieszkania ma możliwość odbycia zdalnej konsultacji i omówienia swojego przypadku z lekarzem ginekologiem, posiadającym kilkunastoletnie doświadczenie kliniczne. Aby porada była jak najbardziej kompleksowa wszystkie zainteresowanie Panie prosimy o przesłanie drogą elektroniczną skanów/kopii aktualnych wyników badań takich jak m.in.: wynik cytologii, aktualne wyniki badań histopatologicznych, opisów badań: tomografii komputerowej miednicy oraz jamy brzusznej, USG jamy brzusznej oraz RTG klatki piersiowej. Wyniki badań można wysłać w bardzo łatwy sposób korzystając z formularza zgłoszeniowego znajdującego się na naszej stronie www. Termin konsultacji ustalony zostanie do 7 dniu od momentu wysłania zgłoszenia. O terminie poinformuje Panie Indywidualny Opiekun Pacjenta wysyłając taką informację drogą mailową. Lekarz ginekolog na podstawie analizy przesłanych wyników badań, podczas rozmowy telefonicznej udzieli Paniom wstępnej, bezpłatnej porady w ramach, które będzie możliwość uzyskania informacji o możliwych sposobach leczenia, w tym również chirurgicznego z wykorzystaniem technik mało inwazyjnych takich jak laparoskopia czy system wsparcia chirurgicznego da Vinci, w sytuacji kiedy stan pacjentki pozwala na ich wykorzystanie.

Konsultacja online krok po kroku

 

konsultacje rak szyjki macicy

Z kim będą Państwo rozmawiać?

Konsultacji udziela prof. nadzw. dr n.med. Paweł Szymanowski – ginekolog, specjalizujący się w operacjach raka szyjki macicy i trzonu macicy z wykorzystaniem robota da Vinci oraz technik małoinwazyjnych takich jak laparoskopia. Doktor Paweł Szymanowski jest Kierownikiem Oddziału Klinicznego Ginekologii i Położnictwa Wydziału Lekarskiego i Nauk O Zdrowiu Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Szpitalu na Klinach. Absolwent Akademii Medycznej w Hanowerze w Niemczech, który specjalizację z zakresu ginekologii i położnictwa uzyskał w Szpitalu Klinicznym Charité w Neuruppinie oraz w Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Drezdeńskiego w Görlitz. Pełnił funkcję ordynatora Kliniki Ginekologii i Położnictwa w szpitalu w Greiz oraz w szpitalu św. Teresy w Würzburgu. Doktor Paweł Szymanowski posiada wieloletnie doświadczenie kliniczne w wykorzystaniu chirurgii minimalnie inwazyjnej oraz w zakresie onkologii ginekologicznej (rak szyjki macicy, endometrium, jajnika), chirurgii piersi, nietrzymania moczu oraz obniżenia narządów miednicy mniejszej.

dr pawel szymanowski

Wypełnij formularz