Dla kogo?

Na bezpłatne konsultacje online zapraszamy wszystkich mężczyzn, u których pojawił się problem nietrzymania moczu po przebytej radioterapii czy leczeniu operacyjnym takim jak prostatektomia (rak prostaty) czy cystektomia (rak pęcherza moczowego). Porada urologa online to bardzo wygodne  rozwiązanie pozwalające na  uzyskanie profesjonalnych informacji na różnym etapie diagnozy.

Na czym polega konsultacja on-line?

Dzięki bezpłatnej poradzie online każdy mężczyzna, niezależnie od miejsca swojego zamieszkania ma możliwość konsultacji swojego przypadku  ze specjalistą urologiem. W celu uzyskania porady prosimy o przesłanie drogą elektroniczną skanów/kopii aktualnych wyników badań takich jak: PSA, kopia wypisu ze szpitala, wyniki badań histopatologicznych, wyniki badań obrazowych: cystoskopia, uretrografia, badanie urodynamiczne. Wyniki prosimy wysłać korzystając z formularza zgłoszeniowego, który znajduje się na naszej stronie www. Do 14 dniu od momentu wysłania zgłoszenia drogą mailową, skontaktuje się z Państwem Indywidualny Opiekun Pacjenta, który przekaże informacje o terminie konsultacji.  Na podstawie analizy przesłanych wyników badań, urolog podczas rozmowy telefonicznej, udzieli Państwu wstępnej, bezpłatnej porady. W ramach konsultacji uzyskają Państwo informacje o możliwych sposobach leczenia nietrzymania moczu jak również o ewentualnych zaleceniach dotyczących dalszej, pogłębionej diagnostyki.

Konsultacja online krok po kroku

infografika - nietrzymanie moczu u mężczyzn

Z kim będą Państwo rozmawiać?

dr. n. med. Jakub Kłącz – urolog

Dr n. med. Jakub Kłącz

Konsultacji udziela – dr. n. med. Jakub Kłącz – urolog z ponad 10-letnim doświadczeniem zawodowym. Specjalizuje się w pełnym panelu leczenia urologicznego ze szczególnym uwzględnieniem leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu u mężczyzn (wszczepienie sztucznego zwieracza cewki moczowej), zabiegami rekonstrukcyjnymi prącia i cewki moczowej oraz diagnostyką i leczeniem niepłodności męskiej. Posiada tytuł FEBU – Fellows of European Board of Urology. Członek wielu organizacji takich jak m.in. European Urological Association, American Urological Association, Polskie Towarzystwo Urologiczne oraz Kidney Cancer Association. Autor i współautor ponad 60 prac i publikacji w renomowanych czasopismach zagranicznych.

 

Wypełnij formularz bezpłatnej konsultacji

Wypełnij poniższy formularz, skontaktuje się z Tobą opiekun pacjenta i ustali wszystkie szczegóły konsultacji z lekarzem.

Jeżeli chcesz, możesz załączyć kopie swoich wyników badań. Nie jest to wymagane ale znacząco pomoże lekarzowi w ocenie Twojego stanu zdrowia.