Dla kogo?

Na bezpłatne konsultacje online zapraszamy wszystkich pacjentów, u których zdiagnozowano łagodny rozrost gruczołu krokowego (prostaty) i zostali oni zakwalifikowani do zabiegu operacyjnego. Porada doświadczonego urologa online to bardzo wygodne rozwiązanie pozwalające na uzyskanie profesjonalnych informacji na różnym etapie diagnozy w tym przede wszystkim leczenia operacyjnego z wykorzystaniem technik małoinwazyjnych.

Na czym polega konsultacja on-line?

Dzięki bezpłatnej poradzie online każda osoba bez względu na miejsce swojego zamieszkania ma możliwość konsultacji swojego przypadku ze specjalistą urologiem. W celu uzyskania porady prosimy o przesłanie drogą elektroniczną skanu/kopii aktualnego wyniku badania: USG,  rezonansu magnetycznego lub tomografii komputerowej. Wynik prosimy wysłać korzystając z formularza zgłoszeniowego, który znajduje się na naszej stronie www. Od momentu wysłania zgłoszenia do 14 dniu drogą mailową, skontaktuje się z Państwem Indywidualny Opiekun Pacjenta, który przekaże informacje o terminie konsultacji. Na podstawie analizy przesłanych wyników badań, lekarz urolog podczas rozmowy telefonicznej, udzieli Państwu wstępnej, bezpłatnej porady. W ramach konsultacji uzyskają Państwo informacje o możliwych sposobach chirurgicznego leczenia łagodnego rozrostu prostaty. W razie konieczność lekarz również udzieli informacji o zaleceniach dotyczących dalszej, pogłębionej diagnostyki.

Konsultacja online krok po kroku

Wypełnij formularz bezpłatnej konsultacji

Wypełnij poniższy formularz, skontaktuje się z Tobą opiekun pacjenta i ustali wszystkie szczegóły konsultacji z lekarzem urologiem.

Jeżeli chcesz, możesz załączyć kopie swoich wyników badań. Nie jest to wymagane ale znacząco pomoże lekarzowi w ocenie Twojego stanu zdrowia.