Dla kogo?

Na konsultacje online zapraszamy wszystkich mężczyzn, u których istnieje podejrzenie nowotworu prostaty jak również tych, u których już zdiagnozowano chorobę nowotworową tego gruczołu. Porada urologiczna online to bardzo wygodny dla pacjentów sposób uzyskania profesjonalnych informacji na różnym etapie diagnozy. Do konsultacji zapraszamy również osoby, które mają wątpliwości czy postawiona diagnoza jest kompletna.

Na czym polega konsultacja on-line?

Zdajemy sobie sprawę z faktu, że w przypadku pacjentów onkologicznych trafnie postawiona diagnoza oraz szybkie wdrożenie leczenia mają kluczowe znaczenie. Dzięki poradzie online każdy mężczyzna, niezależnie od miejsca swojego zamieszkania ma możliwość konsultacji swojego przypadku ze specjalistą urologiem. W celu uzyskania porady prosimy o przesłanie drogą elektroniczną skanów/kopii aktualnych wyników badań takich jak m.in. poziom stężenia PSA (historyczny i aktualny), wyniki badań histopatologicznych wycinków pobranych podczas biopsji, wyniki rezonansu magnetycznego oraz innych. Wyniki prosimy wysłać korzystając z formularza zgłoszeniowego, który znajduje się na stronie www. Do 14 dniu od momentu wysłania zgłoszenia skontaktuje się z Państwem (drogą mailową) Indywidualny Opiekun Pacjenta, który przekaże informacje o terminie konsultacji. Na podstawie analizy przesłanych wyników badań, lekarz urolog podczas rozmowy telefonicznej, udzieli Państwu wstępnej porady. W ramach konsultacji dowiedzą się Państwo o zaleceniach dotyczących dalszej diagnostyki jak również o możliwych sposobach leczenia.

Konsultacja online krok po kroku

Z kim będą Państwo rozmawiać?

Konsultacji dla panów ze zdiagnozowanym rakiem prostaty udziela dr Paweł Wisz – specjalista posiadający wieloletnie doświadczenie w zakresie operacyjnego leczenia raka prostaty z wykorzystaniem robota chirurgicznego. Swoje doświadczenie zdobywał między innymi w Klinice Urologii w Leverkusen w Niemczech oraz w ośrodku ORSI ACADEMY, największym na świecie centrum szkoleniowym w chirurgii robotycznej. Dr Paweł Wisz jest jednym z siedmiu urologów na świecie, który zdobył certyfikaty w dziedzinie chirurgii robotycznej u boku prof. Alexandra Mottrie z Belgii oraz prof. Patela z USA. Jest również jedynym polskim międzynarodowym trenerem w chirurgii robotycznej w ośrodku ORSI ACADEMY oraz jako pierwszy Polak pełni prestiżową funkcję w Zarządzie Europejskiego Towarzystwa Urologicznego – Sekcja Robotyczna (ERUS).

Konsultacji dla panów z podejrzeniem raka prostaty udzielają dr Piotr Skrudlik i dr Mateusz Lachor – urolodzy, specjalizujący się w pełnym panelu leczenia urologicznego.

wisz konsultacje online z kim rozmawiac

Wypełnij formularz konsultacji online

Wypełnij poniższy formularz, skontaktuje się z Tobą opiekun pacjenta i ustali wszystkie szczegóły konsultacji z lekarzem urologiem.

Jeżeli chcesz, możesz załączyć kopie swoich wyników badań. Nie jest to wymagane ale znacząco pomoże lekarzowi w ocenie Twojego stanu zdrowia.