Dla kogo?

Na bezpłatne konsultacje online zapraszamy wszystkich pacjentów, u których już zdiagnozowano chorobę nowotworową jelita grubego. Porada chirurgiczna online to bardzo wygodny dla pacjentów sposób uzyskania profesjonalnych informacji na różnym etapie diagnozy. Do konsultacji zapraszamy również osoby, które mają wątpliwości czy postawiona diagnoza jest kompletna.

Na czym polega konsultacja on-line?

Zdajemy sobie sprawę z faktu, że w przypadku pacjentów onkologicznych trafnie postawiona diagnoza oraz szybkie wdrożenie leczenia mają kluczowe znaczenie. Dzięki bezpłatnej poradzie online każdy pacjent, niezależnie od miejsca swojego zamieszkania ma możliwość konsultacji swojego przypadku ze specjalistą chirurgiem. W celu uzyskania porady prosimy o przesłanie drogą elektroniczną skanów/kopii aktualnych wyników badań takich jak m.in. wyniki badań histopatologicznych pobranych wycinków, opisu kolonoskopii , wyniki rezonansu magnetycznego lub tomografii komputerowej oraz innych. Wyniki prosimy wysłać korzystając z formularza zgłoszeniowego, który znajduje się na stronie www. Do 14 dniu od momentu wysłania zgłoszenia skontaktuje się z Państwem (drogą mailową) Indywidualny Opiekun Pacjenta, który przekaże informacje o terminie konsultacji. Na podstawie analizy przesłanych wyników badań, specjalista chirurgii podczas rozmowy telefonicznej, udzieli Państwu wstępnej, bezpłatnej porady. W ramach konsultacji dowiedzą się Państwo o zaleceniach dotyczących dalszej diagnostyki jak również o możliwych sposobach leczenia.

Konsultacja online krok po kroku

konsultacje krok po kroku rak jelita grubego

Z kim będą Państwo rozmawiać?

Konsultacji udziela dr n. med. Jerzy Draus – specjalizujący się w chirurgii ogólnej, urazowej i kolorektalnej. Dr Jerzy Draus pełni funkcję Ordynatora Oddziału Kolorektalnego w Hallands Hospital Halmstad w Szwecji, a w kręgu jego szczególnych zainteresowań znajduje się chirurgia robotyczna, którą wykorzystuje w leczeniu nowotworów jelita grubego oraz odbytnicy, a także przepuklin brzusznych. Na swoim koncie z wykorzystaniem robota ma ponad 1000 operacji kolorektalnych (jelita grubego) oraz ponad 200 operacji przepuklin brzusznych. Współzałożyciel European Academy of Robotic Colorectal Surgery, który w charakterze proktora szkolił jak również oceniał pracę chirurgów onkologicznych używających systemu robotycznego w ponad 40 klinikach na terenie Europy m.in. w Francji, Szwajcarii, Szwecji, Norwegii i Finlandii. Twórca zespołu zapewniającego pełną opiekę nad onkologicznym pacjentem kolorektalnym, jak również ścieżki diagnostycznej, systemu szybkiej ścieżki chirurgicznej (Fast Track Surgery), chirurgii małoinwazyjnej (z użyciem robota), opieki pooperacyjnej i ewentualnego leczenia onkologicznego.

rak jelita grubeg z kim bedziecie rozmawiac

Wypełnij formularz bezpłatnej konsultacji

Wypełnij poniższy formularz, skontaktuje się z Tobą opiekun pacjenta i ustali wszystkie szczegóły konsultacji z lekarzem.

Jeżeli chcesz, możesz załączyć kopie swoich wyników badań. Nie jest to wymagane ale znacząco pomoże lekarzowi w ocenie Twojego stanu zdrowia.

Wyślij wiadomość

    Napisz do nas..