Szpital na Klinach we współpracy z zespołem wybitnych specjalistów zaprasza wszystkich mieszkańców Krakowa  do udziału w programie „Przy kawie o zdrowiu” poświęconemu profilaktyce i edukacji zdrowotnej.

Skąd pomysł na inicjatywę?

Diagnostyka i proces leczenia stały się dużo skuteczniejsze, a rozwój medycyny ma olbrzymi wpływ na rosnącą średnią długość życia. Niemniej jednak należy pamiętać, że sama interwencja medyczna nie wpływa na zmniejszenie liczby zachorowań. W tym zakresie decydujący wpływ ma szeroko rozumiana profilaktyka i edukacja zdrowotna.

Co w programie?

Aby uświadomić nam wagę badań i edukacji zdrowotnej, powstał cykl „Przy kawie o zdrowiu”. We współpracy z zespołem wybitnych specjalistów stworzyliśmy cykl prelekcji popularyzujących najnowsze metody zapobiegania różnym chorobom m.in.: nowotworowym, układu krążenia, narządu ruchu czy cywilizacyjnym. W programie nie zabraknie również ogólnych paneli o zdrowiu w tym o konkretnych schorzeniach, metodach terapeutycznych, jak i najnowszych osiągnięciach medycyny w zakresie technik operacyjnych. Zadbamy również o indywidualne potrzeby konkretnych grup pacjentów np. przyszłych mam, kobiet i mężczyzn w okresie menopauzy i andropauzy, osób będących w grupie ryzyka czy kobiet szukających wsparcia i rozwiązań po przeprowadzonych zabiegach mastektomii. Wszystkie spotkania prowadzone będą przez doświadczonych specjalistów – praktyków, którzy od wielu lat z zaangażowaniem i ponadprzeciętną troską dbają o zdrowie swoich pacjentów. Podczas prelekcji w przyjaznej atmosferze przepełnionej aromatem kawy, kompleksowo odpowiemy na wszystkie pytania, dzięki temu każdy z uczestników wyjdzie z przydatną w praktyce wiedzą oraz motywacją do zmian nawyków i zachowań w zakresie działań profilaktycznych.

….a więc porozmawiajmy

albowiem profilaktyka i edukacja w zdrowotna w programie „Przy kawie o zdrowiu” nie zabiera wiele czasu, nic nie kosztuje, a tak często niedoceniana przez Polaków po prostu wpływa na podniesienie jakości naszego życia.

Żywienie dojelitowe Szpital na Klinach