Dla kogo?

Na konsultacje online zapraszamy wszystkie Panie, u których istnieje podejrzenie raka endometrium (trzonu macicy) jak i te, u których już zdiagnozowano chorobę nowotworową. Porada u ginekologa online to  wygodny sposób uzyskania profesjonalnych informacji niezależnie od miejsca zamieszkania, na różnym etapie diagnozy, również tych dotyczących możliwych sposobów chirurgicznego leczenia raka endometrium. Do konsultacji zapraszamy także Panie, które mają wątpliwości czy postawiona diagnoza jest kompletna i chciałby dowiedzieć się więcej o pogłębieniu diagnostyki.

Na czym polega konsultacja online u lekarza ginekologa

Dzięki poradzie ginekologicznej online każda kobieta ma możliwość odbycia zdalnej  konsultacji i omówienia swojego przypadku z doświadczonym lekarzem ginekologiem. Wszystkie zainteresowanie Panie prosimy o przesłanie drogą elektroniczną skanów/kopii aktualnych wyników badań takich jak m.in.: wynik cytologii, aktualne wyniki badań histopatologicznych, opisów badań: tomografii komputerowej miednicy oraz jamy brzusznej, USG jamy brzusznej oraz RTG klatki piersiowej. Wyniki badań można wysłać w bardzo łatwy sposób korzystając z formularza zgłoszeniowego znajdującego się na naszej stronie www. Do 7 dniu od momentu wysłania zgłoszenia zostanie ustalony termin wizyty, o którym poinformuje Panie  Indywidualny Opiekun Pacjenta. Lekarz ginekolog  na podstawie analizy przesłanych wyników badań, podczas rozmowy telefonicznej udzieli Paniom  wstępnej porady w ramach, które będzie możliwość uzyskania informacji o możliwych sposobach leczenia, w tym również chirurgicznego z wykorzystaniem technik mało inwazyjnych takich jak laparoskopia czy system wsparcia chirurgicznego,  w sytuacji kiedy  stan pacjentki pozwala na ich wykorzystanie.

Konsultacja online krok po kroku

infografika rak endometrium

Z kim będą Państwo rozmawiać?

Konsultacji udziela dr n.med. Krzysztof Mawlichanów – ginekolog, specjalizujący się w małoinwazyjnych operacjach takich jak laparoskopia w chirurgicznym leczeniu raka szyjki macicy i trzonu macicy. Doktor Krzysztof Mawlichanów jest Kierownikiem Oddziału Klinicznego Ginekologii Onkologicznej w Szpitalu na Klinach. Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej, który swoje doświadczenie zdobywał m.in. w Szpitalu im. L. Rydygiera w Krakowie jako Starszy Asystent Oddziału Ginekologii , Położnictwa z Ginekologią Onkologiczną, Szpitalu w Brzesku gdzie pełnił funkcje Lekarza Kierującego Oddziałem Ginekologiczno- Położniczym z Pododdziałem Noworodkowym, czy w „Szpitalu na Siemiradzkiego” im. dr Czerwiakowskiego w Krakowie. Doktor Krzysztof Mawlichanów posiada wieloletnie doświadczenie kliniczne w wykorzystaniu chirurgii minimalnie inwazyjnej w zakresie onkologii ginekologicznej (rak: szyjki macicy, endometrium, jajnika) oraz schorzeń ginekologicznych takich jak endometrioza, mięśniaki macicy czy torbiele jajników.

dr nmed krzysztof mawlichanow

Wypełnij formularz