Klinika Leczenia Otyłości w Szpitalu na Klinach

Kontakt do Kliniki Leczenia Otyłości w Szpitalu na Klinach

Masz pytania?

Skontaktuj się z Indywidualnym Opiekunem Pacjenta!

W trosce o komfort naszych pacjentów bariatrycznych, zarówno z Polski jak i z zagranicy, oraz z myślą o konieczności zagwarantowania im kompleksowej oraz wielospecjalistycznej opieki medycznej, wprowadziliśmy usługę Indywidualnego Opiekuna Pacjenta.

Indywidualnego Opiekuna Pacjenta nie tylko zapewni Państwu skrupulatny nadzór nad całą ścieżką leczenia, ale także pomoże w stworzeniu dogodnego harmonogramu wszystkich wymaganych przed zabiegiem konsultacji lekarskich i badań. Podczas hospitalizacji nasi Pacjenci mogą liczyć z jej strony na koordynację całego pobytu w naszym Szpitalu, a po zakończonym procesie leczenia na telefon z pytaniem o stan zdrowia i informacje dotyczące dalszego postępowania w przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań z Państwa strony.

Dzięki Indywidualnemu Opiekunowi Pacjenta pacjenci bariatryczni Szpitala na Klinach są zaopiekowaniu już od początku procesu leczenia, dzięki czemu mogą skoncentrować się na tym co najważniejsze, czyli współpracy z lekarzem prowadzącym i członkami zespołu celem skutecznej realizacji wyznaczonego planu działania i uzyskania optymalnego efektu leczenia.

Umów się na konsultację online

Dzięki konsultacji online każda osoba, która rozważa operację bariatryczną, ma możliwość omówienia swojego przypadku z lekarzem prowadzącym. To bardzo wygodne rozwiązanie pozwalające na odbycie wstępnej konsultacji kwalifikującej do zabiegu, jak i zasięgnięcie informacji niezależnie od miejsca swojego zamieszkania w Polsce i za granicą.

Umów się na konsultację ikona

Szpital na Klinach w Krakowie

Lokalizacja Kliniki Leczenia Otyłości

SZPITAL NA KLINACH
ul. Kostrzewskiego 47
30-437 Kraków

Sprawdź jak dojechać

Rejestracja telefoniczna

Rejestracja telefoniczna:

Tel.: 12 267 40 64
Tel.: 12 262 02 75
Tel.: 12 446 60 67