Klinika Leczenia Otyłości w Szpitalu na Klinach

Historie pacjentów Kliniki Leczenia Otyłości Szpitala na Klinach

Otyłość jest zabójcza. Dotyka 30 proc. dorosłych Polaków i 26 proc. dorosłych Polek. Jest to niezwykle złożona i niebezpieczna choroba, której leczenie – o czym nie każdy wie – wymaga pomocy wielu specjalistów, w tym dietetyka, bariatry, a w niektórych przypadkach również psychologa. Pod opieką zespołu Szpitala na Klinach wiele pacjentek i pacjentów dokonało wspaniałych, głębokich zmian w swoim życiu: odzyskało energię, radość, pewność siebie i szanse na długie życie w zdrowiu. Niech ich sukcesy staną się inspiracją i wsparciem dla tych, którzy dopiero wkraczają na drogę zmian.

Jaka jest droga do wyjścia z otyłości? Jak nie dać się chorobie? Wreszcie jak ją leczyć i jak wygląda proces zmian? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź w historiach naszych, odchudzonych już, pacjentek i pacjentów. Każda z nich to inne życie, z każdą wiąże się wiele emocji, doświadczeń i działań.

Ufamy, że znajdziesz tu wsparcie, nadzieję i siłę, by zatroszczyć się o swoje życie.

Historia Pani Beaty

Operacja zmniejszenia żołądka – tego było mi trzeba!

Historia Pani Marzeny

Pani Marzena: Teraz noszę dżinsy w rozmiarze 34!

Historia Pani Żanety

Bariatryczna Wigilia: jedno uszko, chochelka barszczu