Szpital na Klinach uczestnikiem konferencji MEDmeetsTECH

szpital na klinach uczestnikiem konferencji medmeetstech

18 maja 2023 r. już po raz piętnasty odbędzie się konferencja MEDmeetsTECH, której misją jest ułatwianie tworzenia oraz wprowadzanie innowacji w obszarze nowoczesnej medycyny. Autorzy konferencji wierzą, że dzięki budowaniu relacji między ekspertami reprezentującymi różne środowiska, jesteśmy w stanie realnie wpłynąć na tworzenie się innowacyjnych przedsiębiorstw w Polsce.

W tym roku w  trakcie kilku sesji tematycznych uczestnicy wydarzenia będą dyskutować m.in. o kierunkach rozwoju i przyszłości branży medtech jak również o nowych trendach w obszarze Patient Design. Prelegenci wytłumaczą co zmienia się w podejściu do tworzenia innowacyjnych rozwiązań Patient Design oraz w jaki sposób technologia, w tworzeniu której uczestniczą pacjenci zmienia obraz współczesnej medycyny. W sesji Patient Design w praktyce” dzięki konkretnym przypadkom wykorzystania podejścia Patient design przez największe firmy technologiczne oraz startup’y uczestnicy konferencji będą mogli zdobyć praktyczną wiedzę, jak tego można wdrożyć tego typu rozwiązania.  W tej konferencji wystąpienie „Jak nowe technologie, robotyka, rozszerzona rzeczywistość, mogą poprawić doświadczenie pacjenta w opiece szpitalnej?” zaprezentuje Joanna Szyman – Prezeska Zarządu Neo Hospital.

Umów się na wizytę u lekarza
Umów się na wizytę: 12 267-40-64