Szpital na Klinach uczestnikiem konferencji Innovation Day

szpital na klinach uczestnikiem konferencji innovation day

5 kwietnia 2023 r. odbyła się konferencja Innovation Day poświęcona innowacjom w ochronie zdrowia, której organizatorami byli portal Polityka Zdrowotna i Warsaw New Tech University Foundation. Organizatorzy konferencji przygotowali szereg debat na temat nowości, nowoczesnych trendów i najlepszych praktyk w efektywnym zarządzaniu branżą medyczną. W ramach konferencji jej uczestnicy i eksperci ochrony zdrowia szukali odpowiedzi na pytania: Gdzie zaczynają się innowacje? Jaka jest rola pacjenta i lekarza w medycynie 4.0? Czy Polska może być krzemową doliną inżynierii medycznej?

Szpital na Klinach reprezentowała Joanna Szyman – Prezeska zarządu, która wzięła udział w sesji poświęconej Ochronie Zdrowia 4.0. Do debaty zostali zaproszeni również:

• dr hab. inż. Arkadiusz Wójs, Rektor Politechniki Wrocławskiej
  • dr hab. n. med. Zbigniew Gaciong, Rektor Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
  • dr hab. n. med. Radosław Sierpiński, Prezes Agencji Badań Medycznych
  • Marek Szeliski, Dyrektor sprzedaży systemów robotycznych w Synektik S.A.
  • Anna Gołębicka, Ekonomistka, ekspertka komunikacji i zarządzania, publicystka, Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskie
  • Marek Witulski, Dyrektor działów Diagnostic Imaging i Advanced Therpies w Siemens Healthineers
Umów się na wizytę u lekarza
Umów się na wizytę: 12 267-40-64