Szpital na Klinach uczestnikiem IX Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości

szpital na klinach uczestnikiem ix polskiego kongresu przedsiebiorczosci

W dniach 14 – 15 listopada 2022 odbędzie się IX Polski Kongres Przedsiębiorczości. Jest to jedno z największych wydarzeń gospodarczych w Polsce stanowiące platformę wymiany eksperckiej wiedzy i doświadczenia polskich przedsiębiorców, naukowców, polityków, osób z kadry zarządzającej jak również ekspertów ds. prawa i gospodarki. Nadchodzący kongres to 20 paneli dyskusyjnych z obszaru innowacyjnych rozwiązań w kluczowych dla gospodarki sektorach, 200 prelegentów i 2 tysiące uczestników. Tegoroczna edycja poświęcona została przede wszystkim biznesowi XXI wieku oraz nowym obliczom innowacyjnej nauki.

Szpital  na Klinach reprezentować będzie Joanna Szyman – Prezeska Grupy Neo Hospital podczas debaty poświęconej „Medycynie jutra”, która odpowie na pytania: czym są najnowsze osiągnięcia i nowinki techniczne i jak skutecznie wprowadzić innowacje.

Umów się na wizytę u lekarza
Umów się na wizytę: 12 267-40-64