Szpital na Klinach przeprowadza zabiegi leczenia nieresekcyjnych guzów wątroby z wykorzystaniem termoablacji

szpital na klinach przeprowadza zabiegi leczenia nieresekcyjnych guzow watroby z wykorzystaniem termoablacji

W Szpitalu na Klinach przeprowadzamy zabiegi onkologiczne w obrębie nieresekcyjnych guzów pierwotnych wątroby oraz w guzów przerzutowych  z wykorzystaniem termoablacji. Pacjenci onkologiczni mogą liczyć na wysokie bezpieczeństwo zabiegu, minimalizujące ryzyko uszkodzeń okolicznych tkanek i narządów, krótki czas hospitalizacji i rekonwalescencji oraz mniejsze dolegliwości bólowe. W operacjach wykorzystujemy dodatkowo technologię CarnaLife Holo. System CarnaLife Holo daje możliwość przeanalizowania danych obrazowych pacjenta zarówno w klasycznym ujęciu jak i w postaci wizualizacji trójwymiarowej w różnych trybach. Dostęp do danych jak i wizualizacji możliwy jest na każdym etapie leczenia, zarówno podczas planowania zabiegu jak i w trakcie jego wykonywania. System CarnaLife wykorzystywany jest w celu poprawy bezpieczeństwa zabiegu poprzez analizę przestrzennych relacji pomiędzy strukturami anatomicznymi i patologicznymi. Zabiegi nieresekcyjnych guzów  wątroby metodą termoablacji wykonuje dr Ryszard Wierzbicki – chirurg onkolog.

Umów się na wizytę u lekarza
Umów się na wizytę: 12 267-40-64