Szpital na Klinach podczas LIFE SCIENCE OPEN SPACE 2019

26 listopada 2019 Szpital na Klinach wziął udział w Otwartym Forum Współpracy i Innowacji dla Zdrowia i Jakości Życia – Life Science Open Space 2019. #LSOS19 to wyjątkowe wydarzenie przyciągające osoby nastawione na wspólne działania w obszarze biotechnologii, zdrowia i innowacji. To również doskonała płaszczyzna do nawiązania współpracy pomiędzy naukowcami, przedsiębiorcami i użytkownikami, którzy są zwolennikami  nowoczesnych rozwiązań i technologii.

Nasz szpital w kategorii „MEDTECH – Robotyka Medyczna” reprezentowała prezes Joanna Szyman, która zaprezentowała możliwości wykorzystania nowych technologii w służbie zdrowia na przykładzie robota chirurgicznego. Naszym celem jako jednostki szpitalnej jest  maksymalizacja komfortu pacjentów, w tym przyspieszenie ich rekonwalescencji i powrotu do aktywności życiowych a dostęp do nowoczesnych technologii takich jak robot pozwala nam go skutecznie realizować. Centrum Chirurgii Robotycznej Szpitala na Klinach to aktualnie unikatowe na mapie Polski miejsce leczenia zabiegowego z wykorzystaniem wsparcia systemu robotycznego  w zakresie ginekologii, chirurgii i urologii. To również  centrum szkoleniowe, które stawia na edukację przyszłych kadr realizując Międzynarodowe Kursy Chirurgii Robotycznej, prowadząc działalność w zakresie praktyk i staży jak również badań z wykorzystaniem innowacyjnych metod, w tym przede wszystkim systemu robotycznego.

Umów się na wizytę u lekarza
Umów się na wizytę: 12 267-40-64