Szpital na Klinach otrzymał tytuł laureata nagrody Polska Nagroda Jakości 2023

szpital na klinach otrzymal tytul laureata nagrody polska nagroda jakosci

W dniach 13 – 14 listopada br. w Krakowie odbył się 10. Polski Kongres Przedsiębiorczości. Kongres to jedno z najważniejszych polsko – europejskich mobilnych wydarzeń biznesowo – gospodarczych w Polsce. Już od 10 lat stanowi on przede wszystkim forum wymiany wiedzy i doświadczeń podczas, którego ok. 150 prelegentów oraz 40.000 uczestników on-line poruszają najważniejsze kwestie dotyczące polskiej i światowej gospodarki. Kongres to również okazja do wymiany poglądów oraz nawiązywania i budowania relacji biznesowych przez co realnie wpływa on na działania polskich przedsiębiorców, naukowców i samorządowców. Jubileuszowa, dziesiąta edycja wydarzenia składała się  z ponad 20 paneli dotyczących innowacji, współczesnych zjawisk w turystyce, medycyny, wykorzystania potencjału terenów inwestycyjnych, ekologii jak również rozwoju szkolnictwa wyższego oraz  rynku pracy.  Istotnym punktem tegorocznych rozmów były także zagadnienia dotyczące współpracy międzynarodowej a rozmowy toczące się podczas kongresu i wypracowane rozwiązania zaowocowały nawiązaniem długofalowych kontaktów oraz jak podkreślają organizatorzy w przyszłości mogą one zostać przełożone na działania praktyczne.

W tym roku ponad kilkadziesiąt firm i przedsiębiorców zostało uhonorowanych nagrodami Polskiego Kongresu PrzedsiębiorczościNagrody przyznawano w 10 kategoriach odpowiadających różnorodnym aspektom prowadzenia biznesu a wśród laureatów znalazły się z firmy  branży finansowej, medycznej, prawnej, inwestycyjnej, turystycznej, usług jak i nieruchomości. Tegoroczny Kongres także dla Szpitala na Klinach był okazją do świętowania. Nasz szpital otrzymał Polską Nagrodę Jakości, która stanowi wyraz uznania dla przedsiębiorstw wdrażających w swoje działania koncepcję zarządzania przez jakość. W imieniu Szpitala na Klinach nagrodę odebrała prezeska spółki – pani Joanna Szyman.