Raport UN Global Compact Network Poland „Zielone szpitale” z udziałem NEO Hospital

raport un global compact network poland zielone szpitale z udzialem neo hospital

Zmiana klimatu stała się największym zagrożeniem zdrowotnym XXI wieku. Dlatego strategia zrównoważonego rozwoju NEO Hospital ukierunkowana jest na przeciwdziałanie zmianie klimatu. Mamy ogromną przyjemność podzielić się naszymi praktykami w ramach Raportu UN Global Compact Network Poland „Zielone szpitale”.

Nasze cele biznesowe są zintegrowane z celami społecznymi i środowiskowymi. Strategia zrównoważonego rozwoju pozwala nam osiągać trwały dynamiczny wzrost i wzmacnia przewagę konkurencyjną, dzięki temu, że optymalizujemy długoterminowo koszty operacyjne infrastruktury, efektywnie zarządzamy zużyciem materiałów i świadomie realizujemy naszą politykę zakupową z uwzględnieniem aspektów środowiskowych. Cieszymy się zaufaniem otoczenia społecznego i zwiększamy popyt na nasze usługi na drodze poprawy efektywności i jakości w oparciu o model opieki opartej na wartości (VBHC).

Zapraszamy do zapoznania się raportem https://ungc.org.pl/raport-un-gcnp-zielone-szpitale/

Umów się na wizytę u lekarza
Umów się na wizytę: 12 267-40-64