NEO Hospital uczestnikiem Innovation Day

neo hospital uczestnikiem innovation day

23 czerwca 2022 r. w warszawskim Cambridge Innovation Center odbędzie się pierwsza konferencja o innowacjach w sektorze zdrowia – Innovation Day, której organizatorami są Portal Polityka Zdrowotna oraz Warsaw New Tech University Foundation. Impreza będzie miała charakter cykliczny, a podczas jej trwania eksperci, profesjonaliści i praktycy będą wypowiadać się na temat nowości, najnowszych trendów i najlepszych praktyk w efektywnym zarządzaniu branżą medyczną. Patronat nad konferencją objęli m.in. Ministerstwo Zdrowia, Agencja Badań Medycznych i Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie.

W pierwszej części wydarzenia poświęconej efektywnemu zarządzaniu szpitalem jednym z prelegentów będzie Joanna Szyman, prezes Grupy NEO Hospital, a eksperci podczas debaty odpowiedzą m.in. na pytania: jak zrestrukturyzować zadłużenie i obniżyć koszty obsługi szpitala, jaki model wynagrodzenia będzie kluczem do efektywniejszego zespołu, a także w jaki sposób wykorzystać sztuczną inteligencję w zarządzaniu placówką.

Umów się na wizytę u lekarza
Umów się na wizytę: 12 267-40-64