Medycyna przeciwstarzeniowa – recepta na wieczną młodość

Jak długo można zachować młodość? Czy terapia hormonalna rzeczywiście opóźnia starzenie? A może szkodzi bardziej niż upływ lat? Na te pytania a także wiele innych chętnie odpowie dr Anna Golka – Leszczyńska w ramach programu „Przy kawie o zdrowiu”.

contact header

Zastanawiasz się jak zoptymalizować swoje zdrowie i dobre samopoczucie niezależnie od wieku w którym jesteś? A może odczuwasz skutki wchodzenia w menopauzę lub andropauzę? – to spotkanie jest właśnie dla Ciebie! Podczas otwartego panelu dyskusyjnego powiemy Ci jak zachować dobry, zdrowy wygląd,  żywotność, siły a przede wszystkim  dobrą  jakość  życia  pomimo upływu lat. Opowiemy również o tym jak zmodyfikować dietę oraz jak wdrożyć optymalną suplementację  brakujących hormonów, mikroelementów i witamin.

Spotkanie odbędzie się 28 marca 2019 o godz. 18.00 w Szpitalu na Klinach przy ul. Kostrzewskiego 47 w Krakowie. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o potwierdzenie uczestnictwa pod adresem [email protected]. Więcej informacji pod adresem szpitalnaklinach.pl lub pod numerem 12 267 40 64.

Umów się na wizytę u lekarza
Umów się na wizytę: 12 267-40-64