Konsultacje online dla osób z podejrzeniem lub zdiagnozowanym nowotworem prostaty już od marca w ofercie Szpitala na Klinach!

contact header

Już od marca wszystkich mężczyzn z podejrzeniem lub zdiagnozowanym rakiem prostaty zapraszamy do skorzystania z konsultacji online.

Zdalna porada urologiczna to bardzo wygodny dla pacjentów sposób uzyskania profesjonalnych informacji na różnym etapie diagnozy jak również weryfikacji, czy postawiona diagnoza jest kompletna. Wszystkich zainteresowanych pacjentów prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego znajdującego się na dedykowanej stronie konsultacji online raka prostaty oraz załączenie skanów/kopii aktualnych wyników badań takich jak m.in. poziom stężenia PSA (historyczny i aktualny), wyniki badań histopatologicznych wycinków pobranych podczas biopsji, wyniki rezonansu magnetycznego oraz innych.

Na podstawie analizy przesłanych wyników badań, lekarz urolog podczas rozmowy telefonicznej, udzieli wstępnej, bezpłatnej porady, w ramach, której  będzie można dowiedzieć się o zaleceniach dotyczących dalszej diagnostyki jak również o możliwych sposobach leczenia.

Konsultacji udziela dr Paweł Wisz –specjalista z  zakresu urologii robotycznej, posiadający wieloletnie doświadczenie w zakresie leczenia raka prostaty, w tym zabiegów wykonywanych z użyciem robota.

Umów się na wizytę u lekarza
Umów się na wizytę: 12 267-40-64