Grupa NEO Hospital zwiększyła przychody w 2021 r. o ponad 30%!

grupa neo hospital zwiekszyla przychody w r o ponad

Grupa NEO Hospital rozpoczęła działalność szpitalną na początku 2019 r. Szpital tworzy ponad 200-osobowy zespół specjalistów i lekarzy. 14% kadry lekarskiej stanowią osoby z tytułem profesora. Szpital posiada status szpitala klinicznego. NEO Hospital oferuje personalizowaną i innowacyjną opiekę medyczną m.in. w zakresie ginekologii, urologii i chirurgii onkologicznej. 98% zabiegów szpital wykonuje metodami małoinwazyjnymi, w tym laparoskopowo i z wykorzystaniem robota. W szpitalu stworzono unikalne w skali Polski Centrum Chirurgii Robotycznej. Za stworzenie tego ośrodka szpital został uhonorowany prestiżową nagrodą w międzynarodwym konkursie organizowanym przez International Hospital Federation (IHF Awards) w kategorii American College of Healthcare Executives Excellence Award for Leadership and Management.

– Naszym celem było stworzenie jednego z najbardziej innowacyjnych i przyjaznych pacjentowi ośrodków medycznych w Europie. Dotychczas przyjęliśmy blisko 40 tys. pacjentów. Oferta szpitala cieszy się rosnącym zaufaniem nie tylko pacjentów z Polski ale również z zagranicy. Jesteśmy na ścieżce bardzo dynamicznego wzrostu. Ludzie są naszym kluczowym kapitałem, decydującym o sukcesie naszego szpitala. Skupiamy się na tworzeniu środowiska pracy stymulującego samorealizację, rozwój kompetencji i różnorodności. W ostatnim roku zwiększyliśmy zatrudnienie o 43%. – mówi Joanna Szyman, prezes zarządu Grupy NEO Hospital.