Dzień Innowacji w Szpitalu na Klinach

contact header

W ramach Festiwalu Przyszłości Bomba Megabitowa, Szpital na Klinach w dniu 10 września zorganizował Dzień Innowacji. Dla uczestników wydarzenia czekało mnóstwo atrakcji takich jak pokaz robota, operacji laparoskopowej, prezentacja nowoczesnych urządzeń do diagnostyki ultrasonograficznej, czy interaktywna prezentacja hologramów modeli anatomicznych dzięki wykorzystaniu gogli rozszerzonej rzeczywistości. Wszystkim prezentacjom towarzyszyły warsztaty edukacyjne, dzięki którym osoby biorące udział w wydarzeniu mogły dowiedzieć się jak nowoczesne technologie wspierają codzienną pracę naszych lekarzy w gabinetach konsultacyjnych ale także na bloku operacyjnym. Dzień Innowacji Szpitala na Klinach spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem, odwiedziło nas wiele osób z całej Polski. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim naszym gościom. To wspaniałe spotkanie stało się dla nas źródłem nowych pomysłów i inspiracji.

Umów się na wizytę u lekarza
Umów się na wizytę: 12 267-40-64