urologia Kraków

Dr Paweł Wisz – pierwszym Polakiem w strukturach zarządu Europejskiego Robotycznego Towarzystwa Urologicznego!

contact header

Z wielką przyjemnością informujemy, że dr  Paweł Wisz, specjalista z zakresu urologii robotycznej z krakowskiego Szpitala na Klinach, został powołany do struktur zarządu Europejskiego Robotycznego Towarzystwa Urologicznego. To szczególna nobilitacja nie tylko dla lekarza i naszego szpitala, ale także dla całej branży medycznej, z uwagi na fakt, że to pierwszy Polak w europejskich strukturach tego Towarzystwa. Europejskie Robotyczne Towarzystwo Urologiczne to jedna z największych organizacji medycznych, której podstawowym filarem działalności jest integracja środowiska urologicznego, a także tworzenie materiałów, stanowiących fundament rekomendacji dla lekarzy urologów na całym świecie. Instytucja skupia wokół siebie specjalistów oraz liderów w dziedzinie urologicznej robotycznej, stąd też nominacja dla dr Pawła Wisza.

– To dla mnie ogromny zaszczyt i nobilitacja zasiadać w strukturach zarządu Europejskiego Robotycznego Towarzystwa Urologicznego. Przez całe lata organizacja ta stanowiła dla mnie kluczowe źródło informacji i rekomendacji dotyczących dalszych postępów w chirurgii robotycznej, w której się specjalizuję. Dlatego cieszę się, że moje dotychczasowe działania i osiągnięcia zostały docenione, a tym samym będę mógł współuczestniczyć w podejmowaniu kolejnych wyzwań przez Towarzystwo. Jako członek zespołu będę chciał położyć znaczący nacisk na edukację robotyczną i szkolenie w tym zakresie młodych lekarzy, bo już dzisiaj dostrzegamy potrzebę szkolenia nowych kadr w tym obszarze – mówi dr Paweł Wisz, specjalista z zakresu urologii robotycznej w krakowskim Szpitalu na Klinach.

Umów się na wizytę u lekarza
Umów się na wizytę: 12 267-40-64