Dr n. med. Paweł Wisz prowadzi sesję video podczas Kongresu Europejskiego Towarzystwa Urologicznego

dr n med pawel wisz prowadzi sesje video podczas kongresu europejskiego towarzystwa urologicznego

Już za kilka dni (1-4 lipca) odbędzie się długo oczekiwane najważniejsze wydarzenie naukowe w urologicznej opiece zdrowotnej w tym roku – Kongres Europejskiego Towarzystwa Urologicznego w Amsterdamie. Bogaty program naukowy obejmuje operacje na żywo, dyskusje na temat przypadków i ożywione debaty. Dr n. med. Paweł Wisz poprowadzi sesję Training models and complication management.  Zabiegi z wykorzystaniem robotów to szansa na skrócenie czasu hospitalizacji, ograniczenie powikłań i szybszą rekonwalescencję pacjenta. Jednak wciąż kluczowa jest kompetencja i doświadczenie lekarza. Wprowadzenie robotów do chirurgii pozwoliło diametralnie zmienić model kształcenia przyszłych operatorów. Te nowe możliwości nie pozostają bez znaczenia dla poprawy wyników leczenia pacjentów. Dr n. med. Paweł Wisz jest specjalistą z zakresu urologii robotycznej.  Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie leczenia raka prostaty, z wykorzystaniem robota i wykonał już ponad 1000 zabiegów. Swoje doświadczenie zdobywał między innymi w Klinice Urologii w Leverkusen w Niemczech oraz w ośrodku ORSI Academy, największym na świecie centrum szkoleniowym w chirurgii robotycznej. Jest również jedynym polskim międzynarodowym trenerem w chirurgii robotycznej w ośrodku ORSI Academy oraz jako pierwszy Polak pełni prestiżową funkcję w zarządzie Europejskiego Towarzystwa Urologicznego – Sekcja Robotyczna (ERUS).

Umów się na wizytę u lekarza
Umów się na wizytę: 12 267-40-64