American Clinic Cracow – Neo Hospital rozwija turystykę medyczną

american clinic cracow neo hospital rozwija turystyke medyczna

Grupa Neo Hospital na terenie krakowskiego Szpitala na Klinach uruchomiła American Clinic Cracow. Oferta placówki dedykowana jest głównie pacjentom z zagranicy, którzy cenią sobie indywidualne podejście i personalizowaną opiekę medyczną. American Clinic Cracow to miejsce, w którym zagraniczni pacjenci mogą liczyć na specjalistyczną pomoc medyczną, niezależnie od tego, czy przebywają w naszym kraju czasowo, czy na stałe. To dedykowany obcokrajowcom ośrodek medyczny, który zapewnia opiekę medyczną w ramach konsultacji specjalistycznych, zaawansowanej diagnostyki jak również możliwość przeprowadzenia zabiegów operacyjnych z wykorzystaniem nowoczesnych technik małoinwazyjnych takich jak laparoskopia, czy robotyka chirurgiczna. Ośrodek działa na zasadach komercyjnych.

Głównym celem utworzenia ośrodka było zapewnienie cudzoziemcom standardów opieki medycznej opartych na amerykańskim know-how. Z tego też powodu naszą kadrę stanowią renomowani specjaliści z bogatym doświadczeniem klinicznym, biegle posługujący się językiem angielskim, a znaczną część zespołu stanowią lekarze z USA. Dzięki American Clinic Cracow obcokrajowcy w Małopolsce zyskali dostęp do zaawansowanego technologicznie ośrodka medycznego, posiadającego status szpitala klinicznego, w którym mogą liczyć nie tylko na bezpieczeństwo i wysoką jakość świadczonych usług medycznych, ale również na poczucie komfortu, łatwość komunikacji a także na poszanowanie różnic kulturowych. – mówi prof. Tomasz Rogula – Dyrektor Kliniczny ośrodka, który przez prawie 10 lat pełnił funkcję Dyrektora Centrum Chirurgii Metabolicznej i Ordynatora Oddziału Chirurgii Ogólnej w Cleveland Clinic.

Umów się na wizytę u lekarza
Umów się na wizytę: 12 267-40-64