Zielone Szpitale – Neo Hospital angażuje się w Światowy Dzień Ziemi

zielone szpitale neo hospital angazuje sie w swiatowy dzien ziemi

22 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Ziemi, którego celem jest promowanie postaw ekologicznych oraz zwiększanie społecznej świadomości na temat zagrożeń dotykających naszą planetę. W tym roku święto odbywa się pod hasłem „Inwestuj w naszą planetę” a  kluczowym jest temat klimatu i działań mających na celu ograniczenie globalnego ocieplenia i utrzymania globalnej temperatury na poziomie niższym niż 1,5 stopnia Celsjusza względem epoki przedprzemysłowej.

W Neo Hospital również przykładamy wagę do postaw proekologicznych oraz kwestii budowania świadomości dotyczącej wspólnego kształtowania przyszłości planety. Dlatego rozwijamy się w sposób zrównoważony. Korzystamy z nowoczesnych rozwiązań w zakresie wykorzystania energii naturalnej i wtórnego wykorzystania energii, dbamy o to aby przyroda była blisko nas. Ponad 40% terenu naszego szpitala jest aktywna biologicznie. W naszym ogrodzie wytchnie znajdują ptaki, zwierzęta oraz nasi pracownicy i goście.

Umów się na wizytę u lekarza
Umów się na wizytę: 12 267-40-64