Zapraszamy do nowych gabinetów lekarskich przy ul. Cechowej 12 w Krakowie!

Gabinety lekarskie ul. Cechowej 12 w Kraków

Nowa lokalizacja to kolejny etap rozwijania oferty krakowskiego Szpitala na Klinach, a tym samym wychodzenia naprzeciw potrzebom naszych pacjentów. Zapraszamy do nowo otwartych gabinetów lekarskich przy ul. Cechowej 12 w Krakowie. W naszej ofercie znajdą Państwo dostęp do szerokiego grona specjalistów oraz do kompleksowej diagnostyki ultrasonograficznej, kardiologicznej oraz pełnego zakresu badań analitycznych. Z okazji uruchomienia nowej placówki przygotowaliśmy specjalną akcję profilaktyczną w ramach której można skorzystać z bezpłatnych badań i konsultacji z zakresu:

• kardiologii
  • neurologii
  • endokrynologii
  • ginekologii
  • chorób wewnętrznych
  • hepatologii
  • porad dietetycznych
  • psychologii dziecięcej
  • USG tarczycy
  • badań analitycznych: morfologii, OB., oznaczenia poziomu glukozy
  • wykonania cytologii
  • diagnostyki kardiologicznej: pomiar ciśnienia oraz EKG

Bezpłatne badania będą realizowane w dniach 17-21 lutego 2020 r., a ich liczba jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. W celu skorzystania z badań i konsultacji prosimy o kontakt z pracownikami naszej rejestracji (12) 267 40 64.