Z myślą o zdrowiu mieszkańców Krakowa – bezpłatne badania profilaktyczne

położnictwo kraków

Szpital na Klinach zaprosił wszystkie zainteresowane osoby do akcji wczesnego wykrywania chorób cywilizacyjnych. W placówce, w dniach 10, 11 i 12 grudnia można było skorzystać z bezpłatnych porad lekarzy specjalistów w zakresie chorób dzieci, a także ginekologów i  kardiologów oraz badań USG. Z akcji skorzystało ponad 60 osób.

W ramach akcji Szpital na Klinach przygotował szczególną ofertę konsultacji ginekologicznych dla kobiet powyżej 50 roku, które mogły otrzymać kompleksową pomoc dotyczącą menopauzy. Okres menopauzy charakteryzuje się spadkiem poziomu estrogenów manifestującymi się uderzeniami gorąca w dzień i w nocy, zlewnymi potami, kołataniem, utratą pewności siebie czy brakiem decyzyjności. Jak podkreśla dr  Anna Golka-Leszczyńska, specjalista ginekolog-położnik, kobiety w Szpitalu na Klinach mogą liczyć kompleksową pomoc w rozwiązaniu problemów zdrowotnych, mogą wykonać specjalistyczne badania oraz podjąć leczenie podnoszące jakość i komfort życia.

Umów się na wizytę u lekarza
Umów się na wizytę: 12 267-40-64