Wyróżnienie Medalem Europejskim

Nasz szpital został wyróżniony w konkursie Medal Europejski. Nagroda trafiła do szpitala jako wyraz uznania we wdrażaniu zmiany jakościowej w leczeniu pacjentów dotkniętych rakiem prostaty.

Rak prostaty to jeden z najważniejszych męskich problemów zdrowotnych.  Każdego roku dotyka ponad 20 tys. mężczyzn w Polsce. Dlatego tak ważna jest poprawa efektywności leczenia.

– Nasz ośrodek wdrożył najwyższy standard opieki chirurgicznej z wykorzystaniem robota da Vinci w leczeniu raka prostaty. Technika kołnierzykowa, którą stosujemy w chirurgicznym leczeniu raka prostaty skupia się na czystości onkologicznej i jakości życia pacjenta po zabiegu. Ta nowatorska metoda została zaimplementowana w Polsce przez dr n. med. Pawła Wisza, jednego z najwybitniejszych przedstawicieli chirurgii robotycznej w Europie. – mówi Joanna Szyman prezes Grupy NEO Hospital

Chirurgia jest jednym z kluczowych etapów leczenia onkologicznego. Dlatego tak cennym narzędziem w rękach chirurga jest robot da Vinci. Pozwala on bowiem przezwyciężać ograniczenia manualne i prowadzić działania w trudno dostępnych miejscach przy wsparciu doskonałego aparatu optycznego w dziesięciokrotnym powiększeniu w technologii 3D full HD.

Medal Europejski odbywa się w tym roku już po raz 32. Organizatorem konkursu jest Business Centre Club przy Honorowym Patronacie Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego z siedzibą w Brukseli.

wstecz dalej
Umów się na wizytę u lekarza
Umów się na wizytę: 12 267-40-64
Wyślij wiadomość

    Napisz do nas..