Wyróżnienie dla Szpitala na Klinach za pierwsze w Polsce wdrożenie Oracle Cloud w prywatnym sektorze medycznym

wyroznienie dla szpitala na klinach za pierwsze w polsce wdrozenie oracle cloud w prywatnym sektorze medycznym

Szpital na Klinach została wyróżniony w trakcie IV Forum Innowacji Medycznych Kraków 2021 za pierwsze w Polsce wdrożenie Oracle Cloud w prywatnym sektorze medycznym. W ramach projektu pod koniec 2020 roku dokonano wdrożenia usług Oracle Cloud Infrastructure wraz z migracją dotychczasowej konfiguracji. Inwestycja ta po raz kolejny stawia Szpital na Klinach jako jednego z liderów nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

Oracle Cloud Infrastructure to nowoczesne środowisko odpowiedzialne za działanie produkcyjnych aplikacji medycznych. OCI łączy autonomiczne usługi Oracle, zintegrowane zabezpieczenia i wirtualne przetwarzanie danych, elastycznie dobierając ilość zasobów do potrzeb konkretnych aplikacji.

Wdrożenie technologii chmurowej w Szpitalu na Klinach to korzyści – zarówno biznesowe, jak i funkcjonalne. Rozwiązanie nie tylko zapewnia maksymalizację bezpieczeństwa i dostępności aplikacji oraz wszystkich naszych danych,ale również pozwala na optymalizację kosztów. Dodatkowo model chmury i oparcie na niej systemów IT pozwala nam na łatwe wdrażanie kolejnych aplikacji lub nowego oprogramowania bez konieczności wydatkowania dodatkowych środków na rozbudowę własnych serwerów czy zakup licencji bazodanowych – mówi Michał Ważydrąg Kierownik IT.

Umów się na wizytę u lekarza
Umów się na wizytę: 12 267-40-64