WRSE Urology NextGen 2024. Spotkanie kluczowych liderów z zakresu urologii robotycznej z udziałem dr n. med. Pawła Wisza

wrse urology nextgen

W dniach 25–26 kwietnia 2024 r. odbędzie się wydarzenie naukowe WRSE NextGen 2024 dedykowane młodym urologom pasjonującym się chirurgią robotyczną. Organizatorem tego wyjątkowego spotkania jest Orsi Academy. Głównymi dyrektorami merytorycznymi są: prof. dr. Alexandre Mottrie z OLV Aalst & Orsi Academy w Melle (BE), prof. dr. Peter Wiklund z Mount Sinai w Nowym Jorku (US), dr. Stefano Puliatti z UNIMORE z Modeny (IT) oraz dr. Ruben De Groote z OLV Aalst (BE). Wydarzenie sowim uczestnikom zapewnia bogate doświadczenie w zakresie procedur zrobotyzowanych transmitowanych na żywo, interakcje z 20 międzynarodowymi ekspertami w dziedzinie chirurgii robotycznej oraz praktyczne doświadczenia na różnych zrobotyzowanych platformach. W spotkaniu wezmą udział autorytety w dziedzinie robotyki chirurgicznej z całego świata. Wśród nich jest jeden Polak dr. n. med. Paweł Wisz, który poprowadzi na żywo seminarium, prezentując zaawansowany zabieg raka prostaty przy użyciu wsparcia robota chirurgicznego.

Chirurdzy korzystający z zaawansowanych technologii takich jak robotyka zdają sobie sprawę, że ilość przeprowadzonych operacji nie zawsze odzwierciedla umiejętności operacyjne. Dlatego ważne jest dążenie do wskaźników efektywności, które są miarą wysokich kwalifikacji zawodowych. Współczesne metody nauczania przyszłych adeptów chirurgii robotycznej bazują m.in. na programie progresji opartej na biegłości (PBP).  Stosując sprawdzone, binarne wskaźniki, które stanowią podstawę tego programu starsi doświadczeni chirurdzy podczas  WRSE NextGen 2024  będą szkolić młodych chirurgów w zakresie osiągania optymalnych wyników dla pacjentów. Jak pokazują badania uczestnicy szkoleń PBP osiągają znacząco lepsze wyniki w porównaniu do tradycyjnych szkoleń, redukując liczbę błędów wykonawczych o 60% i skracając czas zabiegu o 15%.

wstecz dalej
Umów się na wizytę u lekarza
Umów się na wizytę: 12 267-40-64
Wyślij wiadomość

    Napisz do nas..