Wizyta reprezentacji ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich

Jakość oferowanych przez Szpital usług docenili przedstawiciele instytucji pośrednictwa turystyki medycznej ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Turystyka medyczna to jeden z kluczowych obszarów rozwoju Szpitala na Klinach w Krakowie. Specjaliści z doświadczeniem międzynarodowym, dostęp do nowoczesnego sprzętu i wysoka referencyjność realizowanych zabiegów pozwalają zaspokoić oczekiwania wymagających pacjentów. Jakość oferowanych przez Szpital usług docenili przedstawiciele instytucji pośrednictwa turystyki medycznej ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, którzy odwiedzili Szpital na Klinach 17 czerwca. Wydarzenie zostało zainicjowane przez Instytut Badań i Rozwoju Turystyki Medycznej w ramach promocji usług medycznych w Polsce dla indywidualnych pacjentów zagranicznych i instytucjonalnych partnerów biznesowych z krajów arabskich.

Umów się na wizytę u lekarza
Umów się na wizytę: 12 267-40-64