Szpital na Klinach wśród laureatów konkursu Business Centre Club – Ambasador Polskiej Gospodarki 2023

szpital na klinach wsrod laureatow konkursu business centre club ambasador polskiej gospodarki

23 maja odbył się finał konkursu Ambasador Polskiej Gospodarki. To ogólnopolskie przedsięwzięcia, którego zadaniem jest: wyróżnianie oraz promocja przedsiębiorców osiągających sukcesy na rynkach międzynarodowych, promowanie wysokich standardów ekonomiczno-finansowych i dobrych praktyk biznesowych w kontaktach zagranicznych, zacieśnianie współpracy przedsiębiorców z przedstawicielami polskich instytucji odpowiedzialnych za promowanie Polski, polskiej gospodarki, kultury i inicjatyw społecznych, polegającej na m. in. na rozwoju wzajemnych kontaktów i wymianie informacji.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Szpital na Klinach decyzją jury został laureatem w kategorii Najwyższa Jakość, czyli wyróżnienia dla firm, wyróżniających się na swoim rynku wysokimi standardami w działalności biznesowej, nieustępującymi najwyższym jakościowym standardom branżowym. Ambasador Polskiej Gospodarki to nagroda przyznawana przez Business Centre Club pod honorowym patronatem pod honorowym patronatem Europejskiego Komitetu Ekonomiczno- Społecznego w Brukseli.