Szpital na Klinach weźmie udział w Jesiennej Konferencji Programowej Polskiej Federacji Szpitali

szpital na klinach wezmie udzial w jesiennej konferencji programowej polskiej federacji szpitali

Jesienna Konferencja Programowa (JKP) to coroczne wydarzenie organizowane już od ponad 10 lat przez Polską Federację Szpitali (PFSz). Już 1 grudnia w konferencji wezmą udział dyrektorzy, członkowie zarządów oraz prezesi Szpitali zrzeszonych w PFSz z całej Polski, ale także przedstawiciele strony rządowej oraz prezesi NFZ, AOTMiT, CeZ, ABM. Na konferencji zagoszczą także przedstawiciele międzynarodowych organizacji szpitalnych m.in. Europejskiej Federacji Szpitali HOPE oraz Światowej Federacji Szpitali IHF, a także reprezentanci ambasad, z którymi współpracuje PFSz. W tym roku program wydarzenia został podzielony na 5 sesji tematycznych m.in.: Data Governance w szpitalu, Green Hospital, Robotyka medyczna oraz Reforma szpitali i aktualne wyzwania dla szpitali. Szpital na Klinach reprezentować będzie Prezeska Zarządu – Joanna Szyman, która w roli prelegenta w ramach sesji „Robotyka medyczna” poprowadzi prezentację dotyczącą rynku robotyki chirurgicznej w Polsce i na świecie jak również weźmie udział w panelu poświęconym Zielonym Szpitalom.