Szpital na Klinach uczestnikiem VIII Kongresu Wyzwań Zdrowotnych

szpital na klinach uczestnikiem viii kongresu wyzwan zdrowotnych

W dniach 9 i 10 marca 2023 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbędzie się VIII Kongres Wyzwań Zdrowotnych, który jest jedną z największych w Polsce debat poświęconych ochronie zdrowia. Co roku w wydarzeniu uczestniczy kilka tysięcy osób, a wśród nich znajdują się decydenci związani z ochroną zdrowia, eksperci reprezentujący kilkanaście dyscyplin medycznych, naukowcy, przedstawiciele administracji samorządowej i organizacji pozarządowych, co stwarza doskonałą przestrzeń do dyskusji i wymiany poglądów.

W tym roku kongres tworzy ponad 40 sesji w ramach sześciu ścieżek tematycznych, które poświęcone zostały finansom i zarządzaniu, e-zdrowiu, nowym technologiom, rynkowi farmaceutycznemu i diagnostyce oraz roli medyków w systemie ochrony zdrowia.

9 marca Szpital na Klinach reprezentować będzie Joanna Szyman – Prezeska zarządu, która weźmie udział w sesji poświęconej e-zdrowiu i nowym technologiom – Medycyna jutra – rozwiązania dla placówki medycznej, lekarza i pacjenta. Do debaty, w której zostaną poruszone tematy dotyczące AI i wspomagania podejmowania decyzji, telezdrowia, wirtualnej rzeczywistości i terapii cyfrowych zostali zaproszeniu również:

• Arkadiusz Grądkowski, prezes, Ogólnopolska Izba Gospodarcza Wyrobów Medycznych POLMED
  • Thomas Keaskin, Head of Product, ICNet EMEA, Baxter
  • Jakub Kraszewski, dyrektor naczelny, Uniwersyteckie Centrum Kliniczne w Gdańsku
  • prof. Zbigniew Kalarus, kierownik, Katedra Kardiologii, Wrodzonych Wad Serca i Elektroterapii, Śląski Uniwersytet Medyczny w Zabrzu.
Umów się na wizytę u lekarza
Umów się na wizytę: 12 267-40-64