Szpital na Klinach uczestnikiem Life Science Open Space – The Open Innovation Forum

szpital na klinach uczestnikiem life science open space the open innovation forum

Już po raz dwunasty odbyło się Life Science Open Space – The Open Innovation Forum.  To ważne wydarzenie środowiska life science w Polsce, które ma na celu współpracę osób i firmy różnych branż i sektorów w obszarze rozwoju innowacji dla zdrowia i jakości życia. Organizatorem wydarzenia jest Klaster Life Science Kraków – Krajowy Klaster Kluczowy, którego celem jest tworzenie dedykowanych miejsc dla środowisk związanych z rozwojem technologii medycznych.

Szpital na Klinach uczestnikiem Life Science Open Space - The Open Innovation Forum

Tegoroczne wydarzenie LSOS  poświęcone było w całości jednemu tematowi – walce z rakiem. Program wydarzenia obejmował prezentacje i dyskusje dotyczące możliwości współpracy w obszarze innowacji medycznych oraz sesje tematyczne dedykowane startupom i inwestorom. Szpital na Klinach reprezentowała Joanna Siudek – inżynier robotyk, która przedstawiła prezentację dotyczącą „Living Lab – Laboratorium Innowacji”.