Szpital na Klinach stawia na nowoczesne rozwiązania w obszarze organizacji pracy

szpital na klinach stawia na nowoczesne rozwiazania w obszarze organizacji pracy

Pandemia przyspieszyła przemiany technologiczne na całym świecie, będą one miały coraz większy wpływ na gospodarkę, społeczeństwo, a także na oblicze medycyny. W ciągu kliku ostatnich lat naturalnym elementem naszej codzienności stał się szybki mobilny internet czy smartfony, coraz więcej usług dostępnych jest online, w chmurze, poprzez platformy, aplikacje, które zmieniają kolejne gałęzie biznesu, a teraz także wartkim krokiem wkroczyły do szpitali. Przez świat medyczny przetacza się cyfrowa i technologiczna rewolucja. Umiejętność akomodacji i posługiwania się nowymi technologiami w codziennej praktyce i procesach zarządczych ma bezpośrednie przełożenie na konkurencyjność i bezpieczeństwo szpitali.

W NEO Hospital bazujemy na wielu innowacjach w obszarze organizacji pracy. Jedną z nich jest system  do zarządzania zgłoszeniami pacjentów z różnych kanałów kontaktowych. Ten innowacyjny system jest intuicyjny, prosty w obsłudze i znacznie ułatwia zarządzanie procesem rejestracji wizyt, umożliwia pełną weryfikację zgłoszeń pacjentów (telefony, strona www) i analizę w czasie rzeczywistym oraz gwarantuje pełną kontrolę procesu umawiania wizyty.” – mówi Joanna Szyman Prezes Zarządu NEO Hospital

Narzędzie wspiera również pracę menadżerów w zarządzaniu zespołem rejestracji, umożliwiając monitoring działań i efektywność pracy zespołu oraz analizę skuteczności. Aplikacja posiada również funkcjonalności umożliwiające przeprowadzanie telekonsultacji.

To jak sprawnie sobie poradzą w kryzysie podmioty medyczne w dużej mierze zależy od kultury organizacji i postawy liderów. Krakowski szpital na Klinach jest przykładem innowacyjnej organizacji, która działa w oparciu idea ciągłego doskonalenia, tworzy kulturę partnerstwa i otwartości na zmiany oraz zapewnia bezpieczeństwo pacjentom, pracownikom i współpracownikom szpitala kreując innowacyjne środowisko pracy.” – mówi Daniel Nowocin.

Umów się na wizytę u lekarza
Umów się na wizytę: 12 267-40-64