Szpital na Klinach przyłączył się do akcji #niebojsieszpitala

szpital na klinach przylaczyl sie do akcji #niebojsieszpitala

Aktywnie przyłączyliśmy się do akcji zainicjowanej przez Polską Federację Szpitali #niebojsieszpitala, która ma na celu edukację i zmniejszenia obaw pacjentów z korzystania usług medycznych w dobie pandemii COVID-19. Strach przed koronawirusem u wielu pacjentów spowodował podjęcie decyzji o odłożeniu w czasie badań profilaktycznych, konsultacji lekarskich, zaplanowanych wcześniej zabiegów a przede wszystkim kontynuacji leczenia, które w konsekwencji mogą stanowić realne zagrożenie dla ich zdrowia i życia jak również determinować skuteczność leczenia.

W całym okresie pandemii nasz szpital działa nieprzerwanie i z zachowaniem wysokich standardów bezpieczeństwa. Wdrożyliśmy specjalne procedury dla pacjentów, jak również dla naszych pracowników, który sprawdził się w najcięższym okresie. Stale dezynfekujemy wszystkie powierzchnie dotykowe, zamontowaliśmy osłony przy stanowisku rejestracji, stosujemy bezpieczne odstępy w poczekalni oraz wykorzystujemy dedykowane certyfikowane urządzenia do oczyszczania pomieszczeń. Dlatego z usług naszego szpitala mogło skorzystać aż 2,5 tys. pacjentów w czasie pandemii, z czego wielu z ich to pacjenci onkologiczni, którzy nie mogli czekać z konsultacją, a w szczególności z operacją. Wysokiej klasy sprzęt medyczny, w tym robot, system do inteligentnej insulfacji, to także nasze ważne atuty. Dodatkowo pracę naszego zespołu wspierają rozwiązania telemedyczne. Technologie towarzyszą nam nie tylko na bloku operacyjnym, ale także w obszarze back office. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych aplikacji i systemów możemy działać efektywnie, sprawnie zarządzając szpitalem.

Umów się na wizytę u lekarza
Umów się na wizytę: 12 267-40-64