Szpital na Klinach przygotował kompendium wiedzy o raku szyjki macicy oraz raku endometrium w ramach akcji #ONKOODPOWIEDZIALNI

szpital na klinach przygotowal kompendium wiedzy o raku szyjki macicy

Profilaktyka i nowoczesne leczenie, jest kluczowe, aby poprawić niepokojące wyniki widoczne wśród kobiet, dla których nowotwory są najczęstszą przyczyną zgonów przed 65. rokiem życia. Statystyki nie napawają optymizmem, dlatego konieczne jest zwiększanie świadomości kobiet w zakresie nie tylko profilaktyki nowotworów ginekologicznych, ale również objawów tych chorób, czy możliwych form leczenia. Dlatego Szpital na Klinach w ramach akcji #ONKOODPOWIEDZIALNI przygotował kompendium wiedzy o raku szyjki macicy oraz raku endometrium.

Jest to praktyczny ebook, w którym każda z zainteresowanych osób znajdzie kompleksowe informacje na temat objawów tych nowotworów, ich diagnostyki, profilaktyki oraz nowoczesnego leczenia. Publikacja polecana jest  wszystkim osobom, które chcą zatroszczyć się o zdrowie swoje i swoich najbliższych. Zawarte w niej prawdziwe historie pacjentek pozwalają na lepsze oswojenie się z chorobą a dodatkowo mogą być wsparciem dla wielu osób, które dziś przechodzą przez chorobę jaką jest rak endometrium lub rak szyjki macicy. Ebooka można pobrać pod poniższym linkiem:

Pobierz e-book w formacie PDF (2 MB)

Umów się na wizytę u lekarza
Umów się na wizytę: 12 267-40-64