Szpital na Klinach aktywnie włącza się w listopadową akcję MOVEMBER

szpital na klinach aktywnie wlacza sie w listopadowa akcje movember

Listopad to najlepszy czas aby zająć się męskim zdrowiem.  Trwająca cały miesiąc akcja znana jest pod hasłem Movember, które stanowi połączenie angielskich słów moustache – wąsy i november – listopad. Celem tej międzynarodowej akcji jest podnoszenie świadomości i edukacja w zakresie profilaktyki przeciwnowotworowej, objawów związanych z rozwojem nowotworów układu moczowo – płciowego  u mężczyzn oraz informowanie o nowoczesnych metodach diagnostyki i leczenia tych nowotworów. Kampania sprzyja podnoszeniu ważnych tematów, które mają za zadanie wprowadzić pozytywne zmiany dla zdrowia mężczyzn, ponieważ jak zgodnie podkreślają specjaliści im wcześniej wykryty nowotwór, tym większe szanse na sukces leczenia.

Listopad to dobry moment żeby pomyśleć o męskim zdrowiu intymnym dlatego krakowski Szpital na Klinach od 14 do 19 listopada, wszystkim mężczyznom po 45 r.ż. oferuje możliwość wykonania bezpłatnych badań PSA (oznaczenia z krwi swoistego antygenu sterczowego).  Darmowe badania  będzie można wykonać w szpitalu przy ul. Kostrzewskiego 47 w Krakowie, po uprzedniej rejestracji telefonicznej pod nr 12 267 40 64 lub mailowej [email protected]. Liczba badań jest ograniczona.

Zachęcamy również do pobrania praktycznego ebooka, w którym mężczyźni mający problem z prostatą ale również ci, którzy chcą ich uniknąć mogą dowiedzieć się jak rozpoznawać niepokojące objawy, jakie rodzaje badań wykonać w ramach profilaktyki oraz jak wyglądają nowoczesne metody leczenia raka prostaty. Ebooka można pobrać pod poniższym linkiem: https://zabiegidavinci.pl/pub/e-book_-_Co_warto_wiedziec-_o_raku_prostaty_web.pdf.

wstecz dalej
Umów się na wizytę u lekarza
Umów się na wizytę: 12 267-40-64
Wyślij wiadomość

    Napisz do nas..