Stawiamy na bezpieczeństwo pacjentów w naszym ambulatorium przy ul. Cechowej 12 w Krakowie

stawiamy na bezpieczenstwo pacjentow w naszym ambulatorium przy ul cechowej w krakowie

Pomimo pandemii COVID- 19 nasi pacjenci mogą czuć się bezpiecznie w naszym, nowym ambulatorium przy ulicy Cechowej 12 w Krakowie. Na wizytę pacjentów jesteśmy przygotowani już od wejścia, a nasz personel wyposażony jest w  niezbędne środki ochronne. W gabinetach ambulatoryjnych przy ul. Cechowej 12  nasi pacjenci mogą liczyć na kompleksową opiekę specjalistyczną m.in. w zakresie ginekologii, kardiologii, gastrologii, neurologii, ortopedii, endokrynologii, chirurgii ogólnej i kręgosłupa jak również chirurgii dziecięcej. W placówce zapewniamy także dostęp do badań diagnostycznych w ramach diagnostyki ultrasonograficznej i kardiologicznej (EKG, Echo serca, próba wysiłkowa) oraz pełnego zakresu badań laboratoryjnych. Nasze nowe gabinety lekarskie ściśle współpracują z oddziałami Szpitala na Klinach, w związku z tym naszym pacjentom oferujemy również dostęp do opieki szpitalnej oraz możliwość kwalifikacji do zabiegów operacyjnych. Więcej informacji można znaleźć na naszej www: https://cechowa.szpitalnaklinach.pl.

Umów się na wizytę u lekarza
Umów się na wizytę: 12 267-40-64