„Stacja Zdrowie” – nowa audycja w ramówce OFF Radia Kraków z udziałem lekarzy krakowskiego Szpitala na Klinach

Od stycznia do ramówki OFF Radia Kraków dołączyła nowa audycja „Stacja Zdrowie”. Gospodarzem audycji jest Agnieszka Szuścik, a wśród gości, których będzie zapraszała znajdą się zarówno lekarze ze Szpitala na Klinach jak i osoby znane w krakowskim świecie kultury. W każdym odcinku nie zabranie więc wiedzy medycznej przekazanej w przystępny i interesujący sposób, ciekawych aspektów profilaktyki, rzetelnej porcji informacji o zdrowiu jak i  filozoficznych,  a czasem nawet humorystycznych momentów wypełnionych przykładami z życia samej prowadzącej jak zaproszonych przez nią gości. Patronem medialnym tego wspólnego cyklu jest Radio OFF Kraków.

17 stycznia w eterze OFF Radia Kraków można było wysłuchać pierwszego odcinka „Stacji Zdrowie” w którym zagościli urolog – dr Paweł Wisz oraz krakowski muzyk występujący pod pseudonimem Patrick The Pan. Panowie musieli zmierzyć się z ogniem pytań Agi Szuścik, które wbrew pozorom nie należały do najłatwiejszego zestawu. Wśród nich znalazły się m.in.: czy w wykonywanym przez siebie zawodzie trzeba być multizadaniowcem, jak mężczyzna powinien dbać o siebie, co dla mężczyzny oznacza być męskim, jak wygląda kwestia samoszkolenia się.

Jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć czy ważnym dla lekarza jest zdobycie zaufania pacjenta, co dla chirurga znaczy dobrze wykonywać swój zawód, czy wykonanie operacji to rzeczywiście najważniejsza czynność w codziennej pracy operatora oraz dlaczego pracę chirurga można porównać do pracy pilota samolotu zapraszamy do zapoznania się z całością audycji pod poniższym linkiem.

Wysłuchaj podcastu

Umów się na wizytę u lekarza
Umów się na wizytę: 12 267-40-64