Prostata pod kontrolą – Szpital na Klinach zaprasza na bezpłatne konsultacje urologiczne!

Prostata to malutki gruczoł umiejscowiony tuż pod pęcherzem moczowym, który u mężczyzn po 50 r.ż.  bywa powodem dolegliwości. Objawy kłopotów z prostatą jest wiele ale większość z nich dotyczy problemów przy oddawaniu moczu. Jeżeli masz podwyższone PSA i  chcesz się dowiedzieć czy cierpisz na przerost prostaty, jak leczyć jej dolegliwości i  jakie szanse niosą nowe technologie w leczeniu prostaty zapraszamy na bezpłatne konsultacje urologiczne. Od 16 września konsultacji w Szpitalu na Klinach udziela lek. med. Paweł Wisz, który swoje doświadczenie zdobywał między innymi w Klinice Urologii w Leverkusen, pracował również w europejskim centrum urologii u boku prof. Alexandre Mottrie.

Zapisy na bezpłatne konsultacje możliwe są pod nr telefonu: 12 267 40 64. Liczba miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.

Umów się na wizytę u lekarza
Umów się na wizytę: 12 267-40-64