Prezeska NEO Hospital Joanna Szyman nagrodzona tytułem Promotor Polski

prezeska neo hospital joanna szyman nagrodzona tytulem promotor polski

21 października br., w Sali Obrad Urzędu Miasta Krakowa odbyło się uroczyste wręczenie statuetek „Promotor Polski” w Małopolsce. Uhonorowani zostali: Joanna Szyman, prof. Andrzej Jajszczyk i prof. Andrzej Szczerski. Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego od ponad 30 lat jest organizatorem Konkursu „Teraz Polska”, którego celem jest wskazywanie najlepszych produktów i usług, wyróżniających się swoimi walorami jakościowymi. Jak wskazuje Michał Lipiński Dyrektor Konkursu wizerunek Polski to nie tylko produkty, usługi i innowacje, ale także – a może przede wszystkim – ludzie. Warto wyróżniać tych Polaków, którzy poprzez swoje dokonania i zaangażowanie przyczyniają się do propagowania oraz umacniania pozytywnego wizerunku naszego kraju.

– Dziękuję za wyróżnienie, które odbieram w imieniu całego, wyjątkowego zespołu, z którym pracuję na co dzień. W 2019 roku stworzyliśmy szpital, który jest jedną z najnowocześniejszych i przyjaznych pacjentowi placówek medycznych w Europie. Stworzyliśmy ośrodek kształcenia kadry chirurgicznej i robotycznej, również z myślą o wyrównywaniu szans dla kobiet w specjalizacjach chirurgicznych, których mamy zaledwie 12%, a w robotyce 3%. Działamy w sposób zrównoważony, czyli realizujemy cele biznesowe mając na uwadze cele środowiskowe i społeczne. Dzięki dofinansowaniu z Unii Europejskiej prowadzimy także prace badawczo-rozwojowe szczególnie w obszarze ginekologii onkologicznej. Dzięki tym projektom pacjentki chore na raka endometrium oraz raka szyjki macicy mogą w naszym szpitalu skorzystać z bezpłatnych zabiegów.  W ciągu zaledwie 4 lat działania przyjęliśmy 50 tys. pacjentów. 98% zabiegów wykonujemy metodami małoinwazyjnymi z wykorzystaniem robota, czy rozszerzonej rzeczywistości. Dalszy rozwój medycyny jest oparty o rozwój technologii, której zastosowanie wspiera szybszy powrót pacjenta do zdrowia i aktywności życiowej. –  powiedział po odebraniu nagrody Joanna Szyman prezeska zarządu NEO Hospital.

Do tej pory w Małopolsce tytułem Promotor Polski zostali nagrodzeni: Elżbieta Penderecka, Anna Dymna, prof. Jacek Majchrowski, prof. Krzysztof Pyrć, Ryszard Florek, Janusz Komurkiewicz, dr Krzysztof Pawłowski, Andrzej Bargiel.

Umów się na wizytę u lekarza
Umów się na wizytę: 12 267-40-64