Prawie 7 litrów krwi, tyle udało się zebrać podczas pierwszej Akcji Krwiodawstwa organizowanej przez Szpital na Klinach

prawie litrow krwi podczas akcji krwiodawstwa szpitala na klinach

Podczas organizowanej przez Szpital na Klinach Akcji Krwiodawstwa w dniu 21 lipca udało się zebrać 6,750 litra krwi. Serdecznie dziękujemy wszystkim podmiotom oraz osobom, które osobiście zaangażowały się w akcję, albowiem to dzięki Państwa krwi uda się uratować życie i zdrowie pacjentów, którzy trafią do szpitali i klinik z naszego regionu. Swoje podziękowania kierujemy również w stronę współorganizatorów akcji, czyli RCKiK w Krakowie. Akcja Krwiodawstwa przebiegała w bardzo miłej atmosferze, a na każdą osobę, która zdecydowała podzielić się swoja krwią – bezcennym ratującym życie darem, czekał słodki poczęstunek i podarunek w formie niespodzianki.

Nasze wspólne działania pozwoliły zwiększyć zabezpieczenie w krew dla małopolskich szpitali i klinik. Zdajemy sobie sprawę, że oddana krew to wielki dar serca dla innych, który ratuje życie i zdrowie potrzebujących pacjentów. W imieniu Szpitala na Klinach składam najszczersze podziękowania, wszystkim osobom, które odpowiedziały na nasz apel i pojawiły się w dn. 21 lipca przed naszym szpitalem oraz wszystkim partnerom, którzy wspierali Akcję Krwiodawstwa. – mówi Józefa Job – Dyrektor Medyczny Szpitala na Klinach.

Umów się na wizytę u lekarza
Umów się na wizytę: 12 267-40-64