Szpital na Klinach odznaczony nagrodą Orły Wprost 2024 w kategorii „Lider prywatnej opieki szpitalnej województwa małopolskiego”

szpital na klinach odznaczony nagroda orly wprost w kategorii lider prywatnej opieki szpitalnej wojewodztwa malopolskiego

Orły Wprost 2024 w kategorii "Lider prywatnej opieki szpitalnej województwa małopolskiego"13 marca podczas uroczystej gali rozdano Orły Wprost dla województwa małopolskiego. Nagrody przyznawane są co roku przez Kapitułę Tygodnika „Wprost” dla osób, firm, instytucji w uznaniu za wyjątkową działalność na polu przedsiębiorczości, działalności samorządowej a także rozwoju i  promocji regionu.  Orły Wprost to nawiązanie do wyróżnienia dla Michała Macieja Lisieckiego – wydawcy „Wprost”, które zostało mu przyznane przez Instytut im. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego. Wyróżnienie to zostało mu nadane jako dowód uznania za jego codzienną pracę, która łączy w sobie zarządzanie biznesem z patriotycznym duchem i zaangażowaniem na rzecz Polski. Lisiecki pokazał, że można efektywnie prowadzić działalność gospodarczą, jednocześnie wyrażając silne przywiązanie do wartości narodowych i pracując na korzyść kraju.

Statuetki Orła Wprost 2024 w województwie małopolskim  przyznano w kilku kategoriach a Szpital na Klinach, reprezentowany przez Joannę Szyman – Prezeskę Zarządu,  otrzymał ją w ramach kategorii „Lider prywatnej opieki szpitalnej”.  Otrzymanie tej nagrody stanowi wyraz uznania dla naszego szpitala, który powstał z głębokiego przekonania, że sukces nie mierzy się tylko osiągnięciami finansowymi, czy prestiżem ale przede wszystkim zadowoleniem pacjentów i poczuciem, że każdego dnia przyczyniamy się do ratowania życia i poprawy jego jakości. To także potwierdzenie, że aktualnie nasza jednostka jest innowacyjną placówką zarówno w zakresie technologii medycznych ale także organizacji pracy i dążenia do satysfakcji samych pacjentów.

resized

wstecz dalej
Umów się na wizytę u lekarza
Umów się na wizytę: 12 267-40-64
Wyślij wiadomość

    Napisz do nas..